O společnosti

Společnost Techfruit s.r.o. vznikla v roce 2011 s cílem dodávat zemědělským a potravinářským podnikům v České republice moderní a inovativní technologie pro zpracování, skladování a expedici svých produktů. Cílem společnosti je také sledovat inovace a novinky v oboru a přinášet je a prezentovat českým zemědělcům (zejména ovocnářům a zelinářům) a potravinářům V oblasti ovocnářství a zelinářství máme více než desetileté zkušenosti. Za tyto roky jsme si vybudovali stabilní a silné postavení na trhu.

Jedním z kroků, jak naplnit tyto cíle, je nabízet českým ovocnářům a zelinářům nové možnosti jak efektivněji zrealizovat svoji produkci. Jednou z možností je zpracování produkce na mošty, džusy, marmelády, pyré nebo sušené produkty.

Jsme výhradním zástupcem výrobce těchto technologií - rakouské firmy Kreuzmayr pro český trh. Dodáváme špičkové moštárny, sušárny, linky na výrobu marmelád, pyré a podobně.

Pro pěstitele ovoce dodáváme moderní měřící přístroje pro testování zralosti, penetrometry, refraktometry, měřící přístroje teploty, vlhkosti, pH a další. Zastupujeme v České republice italskou firmu TR Turoni, která tyto přístroje vyrábí.

Kromě těchto aktivit naše firma dodává technologie pro expedici ovocnářských a zelinářských produktů – baličky, třídičky a podobně.

Samozřejmostí jsou projekční práce těchto aktivit, servis a zajištění financování – formou leasingu, nebo komplexní zajištění dotací z programu rozvoje venkova pro tyto projekty.

Věříme, že naše společné projekty pomůžou ke spokojenosti našich zákazníků.

Naši partneři

Partner Partner